mitternacht
btw прочетох "Червения дракон", а след това изгледах (мисля за втори път) филма. Книгата си е много добра, филмът - средна работа (ако сте чели книгата).
belushka20
Пък свекървата ме облече за бала на племенника.. Трябва да й купя нещичко в знак на благодарност -> HELP.
Rx-Ende
Жена на средна възраст чете "Photoshop 7 в лесни стъпки" в метрото. That poor, poor woman.
bgdn
Някой да има подходяща рецепта?
Ducky
Учителката ми по рисуване, когато се тормозя с нещо, постоянно ми повтаря: "Няма грешни пътища, има само по-трънливи!"
dilana
"Маугли лежеше в храстите и кротко галеше питона" из "Книга за джунглата".
notexist
Или е пиян, или си е ударил главата с нещо тежко. Иска да пишем съвместно книга. Пробвахме набързо, оженихме принцеса Ковра за Принц Гей в романа 50 шишета пиво
dandelion
Ще пробвам да правя нещо подобно за рождения муден. Да видим дали ще се получи..
mitternacht
"Опасен чар" Много добра книга...
dilana
Какво четете? И какво ви предстои да прочетете?
Ducky
Още по-непоносим стана факта, че станах в 5:30, защото не успях да заспя до 4:00... Днес ще е ден на резервни батерии.
dandelion
Имах много разочароващ уикенд откъм филми.Първо интервюто-много зле, после The Maze Runner - изключително зле... и за финал вместо Hunger Games бяхме дръпнали..
Екстра си е филмчето.
Jun 30 2015, 00:14О, абсолютно! Няма спор! Едно от най-добрите неща излизали от българското кино! А книгата ми допадна още повече...
Jun 30 2015, 00:17
не знаех че има и книга. Ще я прочета някой ден.
Jun 30 2015, 00:20Като намериш време - има я в Читанка
)
Jun 30 2015, 00:27