Търсене на постове: книга

Грозното Патенце
Ducky
Преди около година ми подариха книга, която си чета всяка нощ от тогава, но чак снощи забелязах, че на първата страница има пожелание за мен. Зарадва ме. (:
Snoopy
bio5.jpg blacksnoopy
Ехаа
http://stefankanchev.com/default.html
Стефан Митев
Rx-Ende
Шерлог Хомз и Доктор Лотсън!
Грозното Патенце
Ducky
Интервю с Васил Прасков относно новата му книга. Мислех си, че съм изчела всичко казано за книгата, но това май съм го пропуснала.
http://kulturni-novini.info/news.php?page=news_show&nid=19546&sid=4
шУс!
notexist
Утре съм на интервю в Хеликон, ще ме скъсат на теста, но все пак ще се пробвам ;д
-=*****=-
mitternacht
Жорж Сименон- Затворът. Една великолепна книга! http://chitanka.info/text/2986-zatvoryt
шУс!
notexist
Изгледах филма "Вината в нашите звезди" или както се превежда... Само аз ли съм толкова цинична и не го харесах тоя филм?
Грозното Патенце
Ducky
Не мога да повярвам, че разказ кръстен "Десет чекии" ще ми се стори романтичен. :D
Грозното Патенце
Ducky
Всичко беше добре, докато не се погледнах в огледалото и не видях тъмните кръгове под очите си, тогава си дадох сметка, че не съм спала.
-=*****=-
mitternacht
Препоръчайте някоя книга за четене, каквото първо ви хрумне като асоциация....
nemesys
плаж, книга, филми и ядене и бира = свободен ден!
Грозното Патенце
Ducky
Вегетариански ресторант, после 100 грама ръчно направен шоколад и книга на Умберто Еко, мама много ме глези. ^_^
Грозното Патенце
10354609_933958449963136_2121982803760298281_n.jpg Ducky
Хайде да се изфукам и тук, че си взех най-готината книжка на света! :D
Alita
Alita
ебати яката книга, само да не се чете преди лягане :)
Грозното Патенце
Ducky
Заспах в часа ми по немски, учителката каза, че съм твърде неадекватна, за да съм в училище и ме прати в нас да спя. :D
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата