axel
Книгата обаче е далеч от очакванията. Общо взето това което е написано аз го знам. Очаквах съвети за манипулация, а не цитати.
rhea
Прочетох книгата на Карбовски и сега ми е мъчно и тегаво. Защото е прав и сводника от Италия е прав и брат Коста е прав и семейството във влака. И го знам...
sandprince
даскалката ми по coreldraw разбира толкова от програмата колкото е прочела в книгата на софтпрес....
rhea
Утре обезателно трябва да си намеря книгата на Мартин Карбовски със Стандарт. Много му се кефя, уникален е.