Търсене на постове: книга

Snoopy
blacksnoopy
@sandprince как да те надъха, като е зле :D а сестра ми го изгледа и сега си купи книгата :X
Snoopy
blacksnoopy
omg, сестра ми си е купила Twilight - книгата
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 като прочетена книга съм за теб ;D
Георги
nickname778
@A123 като прочетена книга си за мене // от тая роза вече ми се гади, почти колкото от моя аватар - остави нещо друго // ти що не пишеш с български букви ?!?
Теодор Георгиев
tedo92
В момента около мен има: 2 тетрадки по руски, малки кроасанчета, книга за 3DSmax, .net, Про-Рок, Димитър Шолохов, Рей Бредбъри, пощенски плик и пр. глупости :D
Мартин Маринов
podmatrix
Купих си Twilight на книга. Хах усещам, че ще се прочете бързо :)
Иван Савков
sandprince
@schizophrenia замисляла ли си се да издадеш книга с такива твои мисли (говоря сериозно). аз по едно време си записвах всяка такава мисъл която изръся
Мартин Маринов
podmatrix
Отивам с Преслав до Пингвините да търсим една и съща книга :D
Теодор Георгиев
tedo92
@n3mo дам, определено книгата си заслужава. абе ясно е, че ще се прочете с кеф :P
Йоана Николова
ladyjoana
@Soul4o Книгата е доста по-стойностна от филма ;)
Симона
simsy
Чета "Тютюн". Много ми харесва тази книга.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Лягам и ще си дочета книгата, че след това ме чакат други :)
Силия Димитрова
silia
Искам книгииии!!! Официално прочетох всичко намиращо се у нас... Някой да препоръча интересна книга....?
The Bot
bot23
[ff123] Книгата на Мирдад: странната история на манастира, наричан някога ковчега (via Intidar|إنتضار) http://tinyurl.com/b8rqf5
Теодор Георгиев
tedo92
@n3mo в крайна сметка намери ли къде я има книгата?
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата