@A123 като прочетена книга си за мене // от тая роза вече ми се гади, почти колкото от моя аватар - остави нещо друго // ти що не пишеш с български букви ?!?
В момента около мен има: 2 тетрадки по руски, малки кроасанчета, книга за 3DSmax, .net, Про-Рок, Димитър Шолохов, Рей Бредбъри, пощенски плик и пр. глупости