Търсене на постове: книга

Axel
axel
Препоръчайте някоя книга подобна на Хари Потър че нямам кво да чета. Без Здрач ако може струва ми се много сапунена
Йоана Николова
ladyjoana
@_sunshine_ коя книга четеш?
Ники
_sunshine_
тая книга направо ме поглъща.. само дето адски много ме заболяват очите.. ако можех щях да чета цяла нощ
Никола ☀ ∞  ♺
1237830878615761.png aviatrix
hahahah ! книгата на Рамит ( мой приятел ) е на първо място по продажби в амазон , Twilight ряпа да яде ^^
Теодор Георгиев
tedo92
В интеренет кафене в Плимут... Пак си купих книга - не знам вече къде ще ги слагам...
Яна Мицева
YanaMitseva
@X7r3M1s7a и без книга планат пак е добър! :P
yordanoff
@YanaMitseva определено! И аз ще последвам примера ти, но май ще пропусна книгата (кофти!, ама след 6 часа пред компютъра някак си не мога да чета повече :().
Яна Мицева
YanaMitseva
баня, книга, легло... реда е незадължителен.... мммм! добър ми е плана за неделя вечер! :)
Ники
_sunshine_
"Да седна ли да си чета книгата или да не сядам?" това е въпроса..ако седна няма да мога да я оставя скоро..и после цял ден ще мисля за нея..пък ако не седна-пх
Яна Мицева
YanaMitseva
"Не се лекувай по книга,защото може да умреш от печатна грешка!!!" Марк Твен (ммммм, умно!)
Леприкон
ZzZaPyr
я препоръчайте някаква спокойна музика, подходяща за учене или четене на книга ;D
Veronica
Leda
@unleashed ее, най-сетне някой да ми препоръча книга. скъсах се да пускам бюлетини в майспейс молейки някой да ми препоръча да чета нещо. ^^ мерси.
Йоана Николова
ladyjoana
@miro91 книгата за гости направи ли я? :)
GaN
_GaN_
Попаднах на книгата на Станишев :) С едни колеги сме решили да ѝ пишем критика :) Стискайте палци :D
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 след като не ти се спи по-доброто решение е книга ;)
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата