viktorkoichew
Предложиха ми да нарисувам корицата на книга, която предстои да бъде издадена ! The fuck! <З
coolpuppy
Преди около час осинових тази книга, която намерих на улицата. За мое съжаление е на немски.
_e7
гледат те като на извънземно ако четеш книга в градския транспорт
Alita
Искам някоя прекрасна книга. ИСКАМ.
notexist
Доста време се чудих днес, дали да си купя книга на Елиф Шафак. Изглеждаха обещаващо, но въпреки това не си взех.. Трябваше ми побутване от някой.
belushka20
Въпрос на деня : Коледа е вече наблизо. Напазарувахте ли? И какво?
joronedelchev
След като прочетеш книгата на Алекс Фергюсън, Висшата лига ти става още по-интересна за гледане.
notexist
Кери ми хареса, очаквах малко повече психарии и кървища, но не беше лош. Даже беше твърде приятен за окото, имайки предвид, че не трябваше да е.
belushka20
Ох, тия романтични филми и историите в книгата ми само ме разнежват.. Все едно съм стъпала на облаче, прозиращо облаче..
notexist
Ако си водя дневник на сънищата, ще стане една психарска книга ;д
и книгата се превежда от английски, не е някой БГ тревоман
Feb 01 2014, 19:47честито!
Feb 01 2014, 19:48:*
Feb 01 2014, 19:51Честито! Това е много страхотна възможност. Аз искам да правя илюстрации за книжки някой ден.
Feb 01 2014, 21:52