A123
тази книга е доста интересна...отдавна книга не беше ми отвличала вниманието...до довечера ще я прочета май
A123
от както съм се събудила чета една книга...активно почивам и не ми се мърда никъде....поне за сега...изключила съм си телефоните,скайпа...абе всичко