Търсене на постове: книга

Симона
simsy
Прибрах се. Поръчах си две червила на Avon. Още чакам една книга от книжарницата, защо ли не си я поръчах онлайн да ме пита човек...
Мишо
muiiio
@Mihaelina Определено важна книга :) Побиват ли те тръпки?
Бахар Мустафа
axeny
Някой да има книга за php Или photoshop нека ми каже ще го оттърва
Sofia
Прочетох "Ловецът на хвърчила". Много го бива афганистанеца! Страхотна книга! Била по-лека от "Хиляди сияйни слънца". Не смея да мисля каква е втората тогава.
Ясен Цеков
fengi
сега таман гледах "Пътеводител на галактическият стопаджия" ... книгата е по яка ::
Михаелина Лилова
1218785814340417.jpg Mihaelina
След като с @Nick никъде в Пловдив не намерихме тази книга, явно ще трябва да я поръчваме и нея по интернет :)
Михаелина Лилова
1218784372299247.jpg Mihaelina
Мисля да си поръчам тази книга:
Мартин Маринов
podmatrix
Еее прочетох таз книга най-накрая. Сега мога да спя спокойно на музика :D
CarreraGT
Чета четвърта книга на Джоан Харис и имам чувството, че е все една и съща, като досега само "Шоколад" и "Бонбонени обувки" си заслужаваха.
Йордан
Qlamoff
Има голяма авария и нямахме ток до сега. Но поне четох книга и си поспах... :)
Ели
Po3u
@man0l Welsh e авторът на "Трейнспотинг" - това е първата му книга и с нея е особено известен. За филма по книгата трябва да си чувал.
Жорко
someone
Почвам да се притеснявам за това с кви хора дружа. Все някой ше ми разправя най-различни клюки за най-различни хора. Накрая освен книга да взема да напиша, а
Мартин Маринов
podmatrix
Ох прибрах се от дено леко домашно събиране ии ми е некво тъпо ще взема след малко да лягам и да чета една книга...
Egoist
blackmore
Имах много тежка седмица, но завърши великолепно. Левски е със сравнително лек жребий за ШЛ, а книгата по всяка вероятност ще излезе в средата на септември
Владимир Комаров
1217482835611458.jpg Hamaelleon
Някой има ли мнение за тази книга? Издание юни 2008 е:
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата