simsy
Прибрах се. Поръчах си две червила на Avon. Още чакам една книга от книжарницата, защо ли не си я поръчах онлайн да ме пита човек...
axeny
Някой да има книга за php Или photoshop нека ми каже ще го оттърва
Sofia
Прочетох "Ловецът на хвърчила". Много го бива афганистанеца! Страхотна книга! Била по-лека от "Хиляди сияйни слънца". Не смея да мисля каква е втората тогава.
fengi
сега таман гледах "Пътеводител на галактическият стопаджия" ... книгата е по яка ::
Mihaelina
Мисля да си поръчам тази книга:
CarreraGT
Чета четвърта книга на Джоан Харис и имам чувството, че е все една и съща, като досега само "Шоколад" и "Бонбонени обувки" си заслужаваха.
Po3u
@man0l Welsh e авторът на "Трейнспотинг" - това е първата му книга и с нея е особено известен. За филма по книгата трябва да си чувал.
someone
Почвам да се притеснявам за това с кви хора дружа. Все някой ше ми разправя най-различни клюки за най-различни хора. Накрая освен книга да взема да напиша, а
podmatrix
Ох прибрах се от дено леко домашно събиране ии ми е некво тъпо ще взема след малко да лягам и да чета една книга...
blackmore
Имах много тежка седмица, но завърши великолепно. Левски е със сравнително лек жребий за ШЛ, а книгата по всяка вероятност ще излезе в средата на септември
Hamaelleon
Някой има ли мнение за тази книга? Издание юни 2008 е: