Търсене на постове: копчета

Виктор
human
@aviatrix много е добър тоя плейър, вярно :) Готиното е че при него ми работят копчетата на клавиатурата за Next, Prev., Stop, play.. :)
Millita
Millita
отказват ми копчетата на клавиатурата на лаптопа .. някой знае ли как мога да ги изкормя?!
Алекс
alex95
@Gothika47 Неееее. до там ли стигна :D Това ти трие цялото C: прави се като задържиш 3те копчета отпред и камерата докато го пускаш и след като тръгне още 10
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende @sandprince и на мене ми допада. Е да копчетата не са от най-приятните, но не е болка за умиране :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Мен лично много ме радва :) Само кръглите копчета за звука не ми допадат, но ще го преживея. ;D
Стефан Митев
Rx-Ende
Аз пък огъвам ламарини със старата ми клавиатура!.. Защото под копчетата и контактните им платки има цяла шибана метална пластина! Hardcoreee!
Светослав Стоянов
svetoslav
хаха търся копчетата от мултимедийната клавиатура, ама тая няма такива ... ех навици :D
Мирослав Петров
miro91
@sandprince Така, е моята клавиатура така, с отверка вадя копчетата и чистя. после слагаш натискаш малко повече да си влезе на мястото и готово
Мирослав Петров
miro91
@sandprince с една отверчица едно по едно копчетата
Organic Products
organicproducts
Детските дрехи на Пикалили са с тик-так копчета без никел
http://www.organicproducts.bg/blog/2010/02/%d0%b4%d0%b5%d1%82%d1%81%d...%ba/
Алекс
alex95
@svetoslav Ау, не гледай album.bg :D Там е още по-зле. Интересно ми е защо по тези сайтове impulse, album на повечето хора не им пука че имат Алт и шифт копчета
shimamoto
@t0m3kk ба ли го, натискам некви произволни копчета по клавиатурата :D
Ally
alish
такам. въоръжих се с ножица. сега ще махна копчетата на една мн странна блуза. дано се получи нещо... поне е червена!
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Написах и първата си програма на C++; Да помпаш копчета, докато не натиснеш X :D Изпростях отвсякъде!
Axel
axel
Гледам крадеца на праскови (щях да кажа на краставици xD) и се смея ли смея... Тя му разглежда копчетата на палтото и аз само викам "изяж ги, изяж ги!) :D
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата