Millita
отказват ми копчетата на клавиатурата на лаптопа .. някой знае ли как мога да ги изкормя?!
Rx-Ende
Аз пък огъвам ламарини със старата ми клавиатура!.. Защото под копчетата и контактните им платки има цяла шибана метална пластина! Hardcoreee!
alish
такам. въоръжих се с ножица. сега ще махна копчетата на една мн странна блуза. дано се получи нещо... поне е червена!