sandprince
тоз опел ми скри шапката (ся нямам шапка), ама закво по дяволите са направили 1000 копчета не е е ясно. тва ми трябва и help file за да я ползвам
http://news.automedia.bg/read/7905.html
Xperten
Почнах да бъркам копчетата на клавиатурата >.< май май е време за малко сън :S
bgdn
"ЧЕРТАЯ СИ СХЕМА НА КОПЧЕТАТА НА БАНКОМАТА ВИ, ЗА ДА СИ ГИ РАЗГЛЕДАМ ВКЪЩИ И ДА ДОЙДА ПОДГОТВЕН СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ."
ZzZaPyr
Уф.... много гдадни копчета има тая клавиатпар...
patblansh
хах, сетих се най-дивия лаф от дискотеките по морето: стоя си аз и си пиша смс наум, представям си как натискам копчетата...и изскача някакъв младеж и проговаря
patblansh
@tihomir кодванка... жена съм все пак, оправям се само с копчета, settings -> цък... и толкова
axel
Напоследък само цъкам разни копчета после стават разни неща и възникват разни проблеми и аз се отчайвам и дърпам щепсела на компа... |-(