Търсене на постове: копчета

Ники
_sunshine_
@ladyjoana и аз мн му се радвам :Р поне нещо хубаво да свърша днес :Р гордея се със себе си :D ..бтв копчетата са пряко свързани с тръгването ни :Р
Denis Zhekov
Snooby
@axel аз намерих друго решение :) Залепих си лепенки на всичките копчета, така не виждах копчетата дори и на светло. Свикнах да се ориентирам по позицията им :)
Axel
axel
За колко мога да си купя клавиатура с подсветка? Смисъл като стане тъмно да включа тва и копчетата да светнат за да виждам кое какво е.
Леприкон
ZzZaPyr
Има хора, които отиват в печатница когато копчетата на клавиатурата им се изтрият, а аз моите ги трия умишлено.. Аз ли съм наопаки.. те ли?
Mariyan
@nplus, тъчпада е по-удобен в случая, или поне за мен, защото ръката ми е голяма и го стигам, без да се местя от копчетата. ;D
Vercetti
@Forsi Аз съм го правил, само, че с кола и малибу...при малибуто ми залепнаха само 2 копчета и се измъкнах...но колата не прощава :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@NjoYko кави копчета те гонят :?
шУс!
notexist
@venom стига бе, нова е..не би трябвало да е от това. изведнъж спряха да бачкат и то само тези три копчета.. да речеш че е замърсено, щеше да е само единия Ctrl
Angelo
Защо трябваше да си купувам лаптоп с италианска клавиатура :) Не, че нещо ама някои копчета се разминават
Angelo
Копчетата на клавиатурата на лаптопа СВЕТНАХА :) ама изтърканото от тъчпада няма да се махне с търкане :)
Angelo
Клавиатурата изсъхна, сега ще нареждам копчетата. Хахах голяма играчка ще пада.
Drъnata
Dr1nata
@sentinel С кво ти помрачи празника не разбирам?Имаш необходимите копчета на дистанционното за да не забележиш появата му,и достатъчно работа за да се отплесваш
Ив
rhea
@MARFI аз не прекарвам чак толкова време на нея че да търся ергономична. компютърджийте да му мислят. :0 аз искам голяма и мека и с яко копчета. :))))
Angelo
@ejankulov оправих се, тоо докато разбера как точно се натискат тези копчета. Пък то колко лесно било хаххахах. Интересна програмка. Напомня ми на тази в линка
http://www.360desktop.com/
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Лакирах си всички копчета и ципове с безцветен лак по съвет на Гп-то ми след като имам алергия към метали :) и се надявам голямата рана на корема ми вече да
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата