цялата ми ръка е в рани от снощи, когато се протегнах да прегърна една приятелка и се нацепих в оградата на къщата й. проблема е, че забелязах чак после. wtf
@man0l oт1ви април 2010 не може да напуснеш България без европейска здравна карта. Такъв е закона. А отделно имам и тукашна, и за къщата, и за мебелите..
@disappointed хехех. ето, виждаш ли. всичко е наред... сега, да ти кажа, че ако си взимаме друга къща си искам пианото, нищо че не мога да свиря на него вече...