hippers
Имаме трима французи на гости за следващите няколко дни... Леко е дразнещо, когато в къщата ти се говори на език, който не разбираш и грам...
blacksnoopy
RT @donpepone Гаража на Михаел Шумахер е по-голям от къщата на Алонсо!
hurmaqny
айде пак почнаха да събарят къщата от сутринта...
gogata2427
Ето снимка от скорошна катастрофа срещу нашата къща :
acnapyx
Пазя къщата по-добре от всяко куче. Лая през вратата. Ръмжа на непознати. Не е нужно да ме разхождат, не гоня мацки. Ям умерено, разгонвам се веднъж седмично.