DiamondStar
Утре мисля да пробвам да сготвя друсан кебап. Разбира се на фона на ориенталска музика, и разбира се с риск да подпаля къщата.
Anellya
Сложила съм си слушалките и съм надула музиката толкова силно, че ще изнесат къщата и няма да разбера.
Sham
В продължение на три седмици в Дом на киното, Евро синема и Червената къща ще бъдат прожектирани филми от Далечния Изток, като всички заглавия са премиерни.
dandelion
Прежулих си ръката в опит да си отворя прясното мляко. Така е, като няма мъж в къщата..
dandelion
Мислех си, че къщата ми е на 100 години. Колко наивна съм била : ))). Построена е 1605. И аз живея в тази реликва..
alish
и венито заспа. сама съм в призрачната къща... деъм.
alish
освен това беше супер странен ден... супер странна седмица де. а сега сме в супер странната къща настанени в едно супер странно семейство и честно казано...
kakvomislish
"Все едно нас да ни затворят, защото радваме нечие око. Особено за големите кучета, това граничи със садизъм. Може би в къща с двор…"
http://kakvomislish.com/za-domashnite-liubimci.htm#comment-2516