@axeny шшш, земай си го моля те вече си предивил иск. няма връщане назад условията за "разсрочено плащане" са: къща на бахамите и самолет. може и Bently
@man0l : да бе, мерси за вота, сарказЪма винаги е убаво нещо кажи сега, коя от куклите ще напусне къщата първа? че няма да е адаша ти, няма да е, тя е пич