Търсене на постове: къща

Ясен Цеков
fengi
чудесен начин да се събудиш - да слушаш от на баба си телевизора "Дързост и Красота" който е в другия край на къщата,а тя цялата кънти :@
Светозар Георгиев
voic4e
@Bibcho Едно време в общежитието ги бяха изкарали от дупките с някакви неща и после бой с джапанки :D Или отиди да живееш в къща от гредоред - там не съм виждал
svejo.net
svejo
Тази сутрин сменихме къщата на послушния ни сървър. И все пак, за да не се сърди, че му нарушихме спокойствието го ощастливихме с още 4G RAM памет...
Красимир Крумов
leonartis
Тук на село нямаме къща или вила. Излегнал съм се с Аги на пристата в един фургон, купен преди 12-ина години за 160 долара.
svejo.net
svejo
Днешния съботен ден, wireless-сваме от Червената Къща. Ако има някой наблизо, може да се join-е
Светозар Георгиев
voic4e
@Marico Лекото земетресение май е съборило къщата ти или поне е прекъснало интернет-а за няколко часа, щом те нямаше :D
Светозар Георгиев
voic4e
Вижте каква интересна статия: къщата с падащите мебели: http://blog.imotite.com/новини/къща...ебели
Светослав Бляхов
sblyahoff
@Nick няма по вкусен сладолед от този там... :) аз го пробвах скоро. А ако не се лъжа сладоледената къща там се казва Afrredo.
Никола Павлов
Nick
Дали на света съществува по-вкусен плодов сладолед от този в Сладоледената къща в Пловдив до Централна поща :P
Любомира Новачкова
bubulinka
много обичам да си кисна сама вкъщи през лятото. Обикалям си къщата с танцова стъпка по къси панталонки и сутиен... И само кучето ме гледа странно
yordanoff
Сега се сетих... сутринта два пъти се отвориха вратите на цялата къща и ме събудиха... викам "Баси течението става", а то.. какво било. На <20км съм от там :D
Бояна Петкова
Yana
почнА се. спалнята ни е задръстена с ПеВеЦе прозорци, които изпускат вредни неща в атмосферата. сега трябва да омотая цялата къща във фолио, че ще потъне в прах
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ejankulov, хахах "доктор къща" :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Къде живеят най-умните и качествени хора на България? Как къде - в Червената къща, естествено.
Mariyan
Бисери на седмокласниците от ”Заложна къща”! Спуках се! rofl
http://dnes.dir.bg/2008/06/28/news3144791.html
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата