fengi
чудесен начин да се събудиш - да слушаш от на баба си телевизора "Дързост и Красота" който е в другия край на къщата,а тя цялата кънти :@
svejo
Тази сутрин сменихме къщата на послушния ни сървър. И все пак, за да не се сърди, че му нарушихме спокойствието го ощастливихме с още 4G RAM памет...
leonartis
Тук на село нямаме къща или вила. Излегнал съм се с Аги на пристата в един фургон, купен преди 12-ина години за 160 долара.
svejo
Днешния съботен ден, wireless-сваме от Червената Къща. Ако има някой наблизо, може да се join-е
bubulinka
много обичам да си кисна сама вкъщи през лятото. Обикалям си къщата с танцова стъпка по къси панталонки и сутиен... И само кучето ме гледа странно
Yana
почнА се. спалнята ни е задръстена с ПеВеЦе прозорци, които изпускат вредни неща в атмосферата. сега трябва да омотая цялата къща във фолио, че ще потъне в прах
joronedelchev
Къде живеят най-умните и качествени хора на България? Как къде - в Червената къща, естествено.
Mariyan
Бисери на седмокласниците от ”Заложна къща”! Спуках се! rofl
http://dnes.dir.bg/2008/06/28/news3144791.html