Sham
@man0l наградите вече ги определих - 1-во -една нощ с теб,2-ро къща в Дубай 3-то ново Бентли
Dr1nata
Къпането се отлага за малко. Оказа се, че няма топла вода, щото няма кой да пусне бойлера! Писна ми от малоумници в тая къща!
podmatrix
Брат ми е ебати говедото. Спи ми се като за световно тоя обикаля из къщата със стария ми телефон и ми пуска полифонични мелодиики и успя да ме събуди...
muiiio
Гррррр! До нас рушат една стара къща и ме побъркват! Отвратителен шум! А после ще започнат да строят на нейно място и пак няма да е по-тихо!
rhea
Тук качих най-яките снимки от Рилския манастри. Особено ми харесват тези в черно бяло. Тази къща е идеална за такива снимки.
http://www.flickr.com/photos/ivpetrova/