semprom
Как мразя да ходя на практика ... са целия съм в лайна :/
Yalamov
Баси шибаната нова година :@ Празненството- хубаво, първите новини от новата година- ебаси шибаните лайна да му еб@ майката и всичко!!!!!!
sandprince
Мразя ги тия лайнари от Райфайзен банк... още не са направили превода...тъпанари...
eyankulov
Писна ми от глупости. Човек не може да се концентрира в/у нещата, които са му интересни и има мерак да се развива от шибани лайна дето му заемат времето. ФЪК!
bgdn
Да пишеш на Български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно !
Soul4o
Тва PRINCO дискове са баси лайната. Дадоха ми един 50 pack, не съм успял да запиша ни 1, а около 15 съм хвърлил заради опитите ми да се запишат.
eyankulov
Колкото повече копая, толкова повече разбирам, че копая в лайна...