Търсене на постове: лайна

Иван Савков
sandprince
ама преди това ще пробвам тва ubuntu кви лайна предлага
vlubenavmechtite
баси майката копеле днеска имах 6 часа англ и ме изпитваха копеле :D ..а моя клас са баси тъпите чалгарски лайна..думи неам мноу са зле.. :Д
Мирослав Петров
miro91
@rosko вече не се занимавам с такива лайна кат тоя идиот
Иван Савков
sandprince
мхм явно съм много неудобен с максимум 5-те си поста в data.bg че не ме пускат във форума им..ЛАЙНАРИИИИИИИИИИИИИ
Георги Динков
gogata2427
ъгейн онлайна
Георги
FeelTheFear
Дейба и жегата, климатика го спрях, то ибахти и лайната в едната стая топло в другата студено ще се поболея
oXteR
@miro91 не ме размивай особено ти лайнар такъв :D
Свилен Попов
svil4ok
Twitter: Може ли с лайна да се построи небостъргач? Отговор - очакваме от новите министри :)
Вангел Стоев
venom
@freak абе... само некви лайна стават около мене ... как да съм по ведро настроен ?
Ruslan Trad
Sham
Докторе, ям домати, сера домати, ям краставици, сера краставици! Какво да правя? Яж лайна, да ти е*а ма*ата!
Радослав
Soul4o
оф, кви са пак тея лайна в impulse.bg дето са ги правили. Закво подяволите трябва да имам на профила "Какво ново" :|
N@sko
nasko
Изводът е прост - колкото по-големи лайната, толкова по-малка щетата... моралната, де..., не материалната...
Denis Zhekov
Snooby
@Angelo нещастник :@:@:@ Знаех си! Facebook са лайнари! Щях да си регна краткия URL точно когато ги пуснаха, даже напомняне имах, а те... :@
Иван Савков
sandprince
някой път направо не вярвам какви лайна ми поднася уиндолса - изчезна ми функцията на десния бутон на мишката...баси..
Иван Савков
sandprince
тия лайнари от интернет доставчика ми, ше ида да им натикам главите в сървърите им... пак осраха нета...
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата