sandprince
ама преди това ще пробвам тва ubuntu кви лайна предлага
sandprince
мхм явно съм много неудобен с максимум 5-те си поста в data.bg че не ме пускат във форума им..ЛАЙНАРИИИИИИИИИИИИИ
FeelTheFear
Дейба и жегата, климатика го спрях, то ибахти и лайната в едната стая топло в другата студено ще се поболея
Sham
Докторе, ям домати, сера домати, ям краставици, сера краставици! Какво да правя? Яж лайна, да ти е*а ма*ата!
Soul4o
оф, кви са пак тея лайна в impulse.bg дето са ги правили. Закво подяволите трябва да имам на профила "Какво ново" :|
nasko
Изводът е прост - колкото по-големи лайната, толкова по-малка щетата... моралната, де..., не материалната...
sandprince
някой път направо не вярвам какви лайна ми поднася уиндолса - изчезна ми функцията на десния бутон на мишката...баси..
sandprince
тия лайнари от интернет доставчика ми, ше ида да им натикам главите в сървърите им... пак осраха нета...