FeelTheFear
за един приятел, а то кво стана, ибахти лайната ся сиг се сърди.... МН СЪМ ТЪП...
ApoApostolov
Безсънна нощ заради двулитрова бутилка отровен Питбул. Чувствам се прецакан по всички параграфи, а съм толкова назад с материала по дедлайна, че ми се реве.
ApoApostolov
Пускът на Black Box и DesignedRight се отлага за кратко, докато кодъра подкара апликацията и за 2.2.1, и за 3.0. Благодаря за кофата с лайна наречена ОС 3.0!
Leda
Lastfm и новите му притежатели могат спокойно да ядат лайна. Мерси.
sentinel
хах, всичките му гости разправят на Ники Кънчев, че от шоуто се леят лайна, а той трбява да убеди зрителите, че било битка на честта! Успех!
Leda
Всички са някви мили и за тва ше оспамя целия майспейс с яки бюлетини и вселената да яде лайна. Мерси.
nasko
проблемите идват един след друг,все по сериозни...този път ако се измъкна от лайната, сървайвъра да го духа...
Soul4o
омг, кви са тея лайна бе. Как 4 групи на 29-ти на стадион Академик ? Кво стана с тва че на 29-ти щеше да бъде само Limp Bizkit !?
cthulhu
деба никъде не намерих да се гледа диема он лайната че требе да се местя у стаята с телевизоро
ZzZaPyr
ЧЕЗ са лайнари! Постоянно ме дропи нета, заради токови удари в целият град. А сутринта и у нас нямаше ток.. .