dandelion
Най-гадното нещо което ми се е случвало след разходката в Джайпур - загубих се в центъра на Йоханесбурх (един от най-лошите квартали в града).
mitternacht
Момичета, кой мъж би могъл да ви свали, само като ви каже "здрасти!" ? Момчета, коя е най-секси мацката, за която се сещате в момента?
blacksnoopy
За първи път днес по-дълъг трип с колелото - до Самоков и обратно (докато скъсах веригата)
notexist
Мама и тате имат годишнина от сватбата днес. Юхууу, наздраве!
_e7
кои са първите 3 неща, които правите след като се приберете от работа?
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
FromTheInside
Жегата ме мори, безсънието още повече.
mitternacht
Тоя блажен момент, когато си мислиш, че животът е "meh" и се сетиш, че в камерата има кутия сладолед.
Каквото и да е живичко и здравичко да е
И да споделяш именца тук !
Jul 26 2016, 14:16абе заеби ултразвука и другите подобни номера - това е вредно за бебето
Jul 26 2016, 20:42И един мармот пръска с гмо кемтрейлс, нали?
Jul 26 2016, 23:29 през mobi
Ни моа!
@dandelion Е, каквото и да се пръкне, ще си го обичаме
Мъжа каза че прилича на зомби
Аз му казах, че е щот му е баща и тъй 
Jul 27 2016, 10:10Хахахахах
Jul 27 2016, 15:01