eMkyyy
Следващия трип вече е факт 27 - 28- 29 Февруари Park City UT !
tsonchev
може ли някой да ми издейства купон за намаление в godaddy за покупка на .EU домейн
eMkyyy
Ударих един хубав следобеден сън... сега може да ударя и една тортичка...
nickname778
Егати музикалния помияр съм станал-оня ден слушах сръбски песни(САРС и Дубиоза),след това руски(Любе), вчера някакви индийски бози, а днеска гръцки.Утре иврит?
sickornot
Работите ли и в извънработно време?
blacksnoopy
Разгеле, след два реджекта
eMkyyy
Абе според вас струва ли си да се купува вече кола 2001ва година? Старичка ми се струва ама пък офертата е много изгодна.
eMkyyy
Още малко да се постопли времето (след 3-4 месеца) и отивам ей тука...
След две седмици и аз ще правя Snow Hiking , но някъде на планина в Utah . Днеска даже поръчах и BG Flag за да можем да го разпънем на Американски връх
.
Feb 10 2016, 23:37Btw много готини снимки . Уникално красиво е.
Feb 10 2016, 23:44