aviatrix
малко се заиграх последните 2 дни с deep style/art (повече изображения в линка )
http://imgur.com/a/SwGtq
tedo92
Когато получиш заплатата.
eMkyyy
Гледам Facebook как всеки поства снимки и статуси относно празника и почвам да се чудя колко хора реално знаят историята и някой чувал ли е за генерал Столетов.
blacksnoopy
Вчера реших, че ми се снима 4K видео през почивните дни, днес ще ми пристигне новата камерка ^^
blacksnoopy
След месец ще въртя 6 часа обиколки по трасе от 650м. Ще е голям тест за психиката, нямам търпение
http://spring360.begach.com/
dilana
За последно е била видяна в Айндховен.
tedo92
I freakin' hate Valentine's Day.
p.s. това са генерирани изображения на база мои снимки + 2 картини
Mar 06 2016, 15:07