Търсене на постове: лед

its not Eddie
_e7
:D
http://karamel4e.com/krisko_
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Когато ти остава само още един изпит и той е най-лесният, всъщност всичко след неврология е приказка!
Боби
latest Bobdweller
Време е да се гледа Star Wars: The Clone Wars. Знам, че Genndy Tartakovsky няма да ме разочарова. :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
на кой до сега мейлите от 123 му отиваха в спам ?
-=*****=-
mitternacht
Из новините: "Сняг се сипе на парцали". *Гледа през прозореца* Ъъъ... даже не ръми дъжд.
-=*****=-
12474066_689597804510071_7080779769191782702_o.jpg mitternacht
One Punch Man :D
Fluxy
belushka20
@Bobdweller *drooling* Миналия ден го гледах и се сетих за тебе и ся пак се сетих да ти го постна :D
Боби
star-wars.jpg Bobdweller
Двете трилогии на Star Wars - изгледани! Баси великата сага, не знам защо чак сега я преоткривам! Up next: Episode VII!
Alex Moran ™
eMkyyy
Върнах се в US преди 3 дни и пак ми се ходи на трип на някъде след като за 2 дни направих преход Бургас - София - Мадрид - Инстанбул- Чикаго сега не ми се спира
Боби
51y3+1DPzJL._SY344_BO1,204,203,200_.jpg Bobdweller
@bgdn, аз доскоро не бях гледал the prequel trilogy на Star Wars (с изключение на Епизод I), а оригиналната трилогия съм я гледал като хлапе само. :D
Peter Nikolow
WALL-E_03.jpg bgdn
Абе що още не съм гледал Wall-E?
-=*****=-
mitternacht
На работа, слушам си Моцарт, just the usual...
Боби
Bobdweller
Първата глътка бира след отвратителен ден на работа - pure fucking bliss.
Боби
Bobdweller
Като говорим за Netflix: разочарован съм - повечето неща, които искам да гледам ги няма. House of Cards, което си е тяхно даже не присъства. Lame. Thumbs down.
-=*****=-
mitternacht
Счупих си слушалките. И ги залепих. Тъй кат' гледам станаха по-здрави отпреди, дееба.
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата