eddy
Когато ти остава само още един изпит и той е най-лесният, всъщност всичко след неврология е приказка!
aviatrix
на кой до сега мейлите от 123 му отиваха в спам ?
mitternacht
Из новините: "Сняг се сипе на парцали". *Гледа през прозореца* Ъъъ... даже не ръми дъжд.
Bobdweller
Двете трилогии на Star Wars - изгледани! Баси великата сага, не знам защо чак сега я преоткривам! Up next: Episode VII!
eMkyyy
Върнах се в US преди 3 дни и пак ми се ходи на трип на някъде след като за 2 дни направих преход Бургас - София - Мадрид - Инстанбул- Чикаго сега не ми се спира
bgdn
Абе що още не съм гледал Wall-E?
mitternacht
На работа, слушам си Моцарт, just the usual...
Bobdweller
Първата глътка бира след отвратителен ден на работа - pure fucking bliss.
Bobdweller
Като говорим за Netflix: разочарован съм - повечето неща, които искам да гледам ги няма. House of Cards, което си е тяхно даже не присъства. Lame. Thumbs down.
mitternacht
Счупих си слушалките. И ги залепих. Тъй кат' гледам станаха по-здрави отпреди, дееба.
тея сайтове има ли ги още :Д
Jan 21 2016, 17:24не ве, името "криско" като пееща утайка от кошчето за боклук не ти ли говори нищо
Jan 22 2016, 00:28тва да ама се присетих за тоя тип сайтове и прегледах 1-2 профила и ми стана много смешно
Jan 22 2016, 06:45