mitternacht
Божке, какви работи слушам... ама зарибява...
eMkyyy
Само аз ли късно посреднощ умирам за сладко?
bgdn
Пътят Русе – Кубрат – Исперих – Дулово ще бъде ремонтиран. ИХА!
http://ruse-news.com/remontirat-patya-ruse-dulovo/
nemesys
Мисля да си направя подарък за коледа с някое фото апаратче. Та някой ползва ли компактен със сменяема оптика и по точно М4/3 кроп?
Bobdweller
Хем не ми се ходи на коледното фирмено парти, хем се чувствам гузно заради колегите от екипа, които искат да отида. Чувството да не ми се ходи надделява обаче.
SaTaSi
...Интересното е колко много си личи, че съм се променила, станала съм по-обрана в чувствата си и разговорите си. Колко е важно личния ми живот да си е личен...
SaTaSi
Няколко неща, които открих днес. Регистрацията ми е от 17 March 2008 и едното знае за всеки мой бивш, кога съм се хранила, кога съм спала, кога не съм
пък и го прави по потничета туй-онуй
Dec 22 2015, 14:32Да, и на моменти се виждат разни работи, хаха.
Dec 22 2015, 15:05и ето още една причина, поради която мисля, че юзърите на инстаграм са кретени
Dec 22 2015, 18:36@_e7, не, изобщо.
Dec 22 2015, 19:10what the
Dec 23 2015, 23:43