eMkyyy
Утепаха Филисито сега Arrow ши полудева...
belushka20
Коя е най-нелепата причина поради която не сте тръгвали с някого (тоест да си го хванете за гадже)?
mitternacht
Знам за една библиотека, която след затварянето ѝ (преди много време) книгите (вече неизползваеми) сигурно ще ги унищожат. Това е грехота бе, мама му стара...
sickornot
първи подарък за Коледа <3 <3
mitternacht
Oh sheeit гледам хубав румънтичен филм ohhh I'm toо old for these stuff :/ :/ :/ *manly tears*
blacksnoopy
Не ми се чакаше до догодина, взех си коледния подарък
mitternacht
Дават как учениците се зобят с някви синтетични дроги и се трупясват. Аве, келеши, толкоз' ли няма една хубава биричка да ударите и да си гледате кефа.
Еее, стига де... не съм гледал от началото на трети сезон, слагай някакви spoiler тагове, ебаси.
Dec 13 2015, 14:43Без туй го оакаха трети сезон .
Dec 13 2015, 19:29