Търсене на постове: лед

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
По този начин то отново ще се почувства като участник във функционалната й мощ, владееща стихии¬те - майката е последователно вещица, фея и царица.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
добрее... подкарах Logstash да импортира и парсва nginx-логовете в ElasticSearch the result >
http://i.imgur.com/KUx7VRm.png
Иван Бъчваров
slaserx
Времето е перфектно за сладолед
hurmaqny
Напоследък съм заобиколена от някви яки мъжленца. Damn.
Белкин
qkopornosnegri.jpg ReXTaN
и тъй де, след работа малко релакс ;)
Боби
large_6Sj9wDu3YugthXsU0Vry5XFAZGg.jpg
Bobdweller
За първи път гледах този филм преди около 4 години. Бях забравил колко гениален е. Все пак е правен от Тери Гилиъм, няма какво да си говорим.
http://www.imdb.com/title/tt0114746/
-=*****=-
mitternacht
Работата ако не друго ме превърна в човек с някоя и друга стотинка в джоба... и в човек - доста циничен.
Denitsa
sickornot
повишиха ме и май май няма да е изобщо лесно + няма да имам никакви свободно време следжащите 5-6 месеца... + малко ми е тегаво дали ще се справя :)
Боби
Bobdweller
Fuuuck, луната днес е ОГРОМНА!
Георги Цветанов
20151024_162333.jpg t0m3kk
На лекцията на @bgdn
Белкин
ReXTaN
Отиваш на к0пон и първите 10 минути са велики, след това DJ решава да се изгаври с хората за 2 часа ...
Snoopy
Headline Interstitial Announcement5.png blacksnoopy
Агетират ме за няколко концертчета в Англия, ама май не ми се харчат толкоз пари
-=*****=-
Nov4wdJ.jpg mitternacht
от офтографска гледна точка - много найс, иска ми се само облегалката на дивана да беше с по-плавна форма...
Боби
Bobdweller
Една година от излизането на албума The Grey Chapter на SlipKnot... като гледам какво е времето днес, сега му е времето да отбележа повода с едно прослушване.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Омръзна ми от несериозни хора. Тези с дивана бяха дали срок от 45дни. Още никаква информация няма и тя ми вика ми ще се забави. Парти без диван ще правим май.
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата