Търсене на постове: лед

Еми Окснитси
dandelion
тази седмица нямам оценки, крайния ми срок е след 2 часа и ми се спи.. май ще игнорирам ситуацията и няма да напиша 2000 думи есе.
-=*****=-
mitternacht
Гледах "Миниъните". Доста.... "meh..." филмче.
Peter Nikolow
bgdn
Някой утре ще бъде ли на BlackHat 2015 Bulgaria? Ще поговорим за сигурност и др. интересни неща. Има последни билети
http://blackhatbulgaria.com
IMG-1445242285818-V.jpg dilana
Е, не очаквах да видя джага с Кадилаци и Динозаври днес в офиса ;д
cat like thief
schizophrenia
багаж се реди или четири часа преди полет, или не се реди изобщо
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
От пнд. до петък на работа, събота и неделя на лекции до 4 следобед и съм отговорник на курса. Блаа до сега създавах група, поща и качвах разни неща. Утре пак.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
2-ри ден чета и гледам видеота за Thorium реактори, и защо тази технология тепървя се възражда... ще вземе да стане ядрен енергетик от мене :D
-=*****=-
mitternacht
Пичуе, струва ми се, че наистина сме на входа на нова Студена Война. Ебати сеира.... :D
Боби
Bobdweller
Хаха, забравих да споделя, че си купих мишка за 1 паунд, която си работи перфектно в момента. :D
-=*****=-
mitternacht
Брат, времето нещо се е напушило. Днес е 8 градуса, след два дена е 21 градуса.
Боби
IMG_1942.JPG Bobdweller
Не стига, че отидох до Glasgow за да гледам новия филм на Dragon Ball, ами и от Chinatown в London си намерих тази супер яка фигурка за 12 паунда! ^^
Боби
Bobdweller
Dat moment, когато се прибираш вкъщи след 3 дни пътуване по самолети, автобуси, мнооого ходене и почти никакъв сън. PURE MOTHERFUCKING BLISS.
Snoopy
101553.jpg blacksnoopy
Спечелих обувчици от Nike - Zoom Pegasus 32
Георги Цветанов
t0m3kk
Кой ме би през ръцете да си преправя скрипта... сега работи по-бавно от всякога! Ся пак се вкарах в няколко часа преправяне...
Боби
image.jpeg Bobdweller
Excitement level OVER 9000!!!!!
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата