dandelion
тази седмица нямам оценки, крайния ми срок е след 2 часа и ми се спи.. май ще игнорирам ситуацията и няма да напиша 2000 думи есе.
mitternacht
Гледах "Миниъните". Доста.... "meh..." филмче.
bgdn
Някой утре ще бъде ли на BlackHat 2015 Bulgaria? Ще поговорим за сигурност и др. интересни неща. Има последни билети
http://blackhatbulgaria.com
dilana
Е, не очаквах да видя джага с Кадилаци и Динозаври днес в офиса ;д
schizophrenia
багаж се реди или четири часа преди полет, или не се реди изобщо
SaTaSi
От пнд. до петък на работа, събота и неделя на лекции до 4 следобед и съм отговорник на курса. Блаа до сега създавах група, поща и качвах разни неща. Утре пак.
mitternacht
Брат, времето нещо се е напушило. Днес е 8 градуса, след два дена е 21 градуса.
Bobdweller
Dat moment, когато се прибираш вкъщи след 3 дни пътуване по самолети, автобуси, мнооого ходене и почти никакъв сън. PURE MOTHERFUCKING BLISS.
blacksnoopy
Спечелих обувчици от Nike - Zoom Pegasus 32
t0m3kk
Кой ме би през ръцете да си преправя скрипта... сега работи по-бавно от всякога! Ся пак се вкарах в няколко часа преправяне...
Bobdweller
Excitement level OVER 9000!!!!!