podmatrix
Ще трябва да чистя лаптопа тези дни... При нормални 60-70 градуса на процесора в момента и двете ядра са на 80+...
Sinbg
Научи как се променя пенисът през годините. Намалява ли дължината на мъжкия член, какво се случва с цвета му и различно ли е усещането с времето – разбери със S
http://sin.bg/penisat-prez-godinite-kak-se-promenia
mitternacht
Май ми трябва жена, та да мирясам малко. Чисто профилактично.
dandelion
Който е създал сутрините и е накарал хората да се нудят рано е бил много лоша личност! Все пак - добро утро!
Ourz
Некой да помогне за проблем с мастилен принтер?
Ourz
Абе кви може да са причините @font-face да не бачка ...
kanibali
Кой ще ми стане приятел ?
mudisoft
викам да си снимам великденския женски десктоп и после гледам на часовника - 1337... mindblow!
FromTheInside
КОПЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Trivium на Sofia Rocks!!!!!!!
lemondrop
свалиха блийч от екран - най-подходящият момент да се върна към блийч рпг-тата. ноу лайфър'с лайф, приветствам те! :3
Sinbg
Поп фолк певицата Галена е най-елегантната звезда в България, показват резултатите от най-мащабната класацията Личност на годината 2012 на Sin.bg за месец март.
http://sin.bg/nai-elegantna-bulgarka-2012-na-sin-bg
spaceman90
Малко по-различно,но се чудех има ли фенове на Zion I в тази мрежа?
Stop spamming people...
Apr 26 2012, 00:27човек, на процесор никога не съм слагал повече паста и никога не съм имал проблем...
Пък вие слагайте и по 5 туби ако искате 
Apr 26 2012, 01:08Не знам човек, честно казано четох и някви хора дето изобщо не слагат пък паста .. въобще на когото както му отърва
Apr 26 2012, 09:24не знам за такъв вариант да не се слага паста, но има вариант, в който се слага още по-малко, но той се прави след шлайфане на процесора и охладителя...
Apr 26 2012, 11:35То не е вариант ДА НЕ слагаш
Просто гледах из форумите някви хора обясняват че не слагали
Абе.. различно честно казано 
Apr 26 2012, 12:03