_e7
Каква е работата на ИТ спеца, да речем, в завод?
engise
btw Android or Windows Mobile ?
mitternacht
Захванах се да пиша "роман", но не знам до къде ще издържа. Все пак сърцето си ми трябва и не искам да е разтрошено, раздрано, разхвърляно и на пепел.
gogata2427
А ти харесваш ли твоята дама достатъчно ?
Sinbg
Нова класация представи най-секси дупетата на известни личности. Научи кои са те и защо е добре да харесваме големите си дупета.
http://sin.bg/za-goliamoto-dupe-s-liubov
BurnX
Джогингът или така нареченият крос, е най-добрата тренировка за отлично здраве и елегантна форма. Кросът е полезен за сърцето, белите дробове, мускулите, сухожи
http://www.izvestni.info/2012/01/blog-post_7606.html
RadialEx
доволни ли сте от финала на "Под прикритие"?
Incomplete
много ми е любопитно как звучат гласовете ви, сириъсли. разяжда ме отвътре това чувство
Sinbg
Мария Игнатова е българката с най-сексапилна визия, показаха резултатите от класацията за Личност на годината 2012 на Sin.bg за месец януари.
http://sin.bg/nai-seksi-balgarka-2012-na-sin-bg
_e7
деба децата в 9гаг, първоначално имах 20 харесвания, после паднаха на 6, после на 15, после на -8 и сега са 28
ми зависи от завода предполагам .. училищата не са добър пример за сравнение предполагам, но може и в завода да е същото
Feb 16 2012, 19:03разпитвам хората за ит-тата за фабриките и те ми викат "еми ако има проблеми с компютърите ги оправят"
то нали и програмистите и дизайнерите, и
Feb 16 2012, 19:18всички останали правят едно и също - "стоят пред компютри"
Feb 16 2012, 19:19еми то тва е
като изключим, че оправянето може да значи много неща :Д
Feb 16 2012, 19:23именно
Feb 16 2012, 19:28