@dandelion дамм и тва важи (: много се кефех преди като съм си чел някоя книжка или наръчник дето не трябва да е публично достояние чувстваш се якo вип : D
@pacopetkov явно при теб са пуснали "някои подобрения"... ей преди малко с една приятелка гледахме снимки от лаптопа й и в нейният рег ги показва различно...
@simsy може ли да ми оставиш на "лично" e-mail, на който да ти задам около 10-тина въпроса свързани с процедурата.Мисля магистърската степен да я продължа там