blacksnoopy
Ще е хубаво по default да се плейва 720p, ако е налично в YouTube
h4ckY
Правата не, но автомата си е лично твой...
kypidoncheto
Искам, но не със теб, искам, но различно и не със теб!
Rx-Ende
Globul: -Ама вие искате сега да ви подготвя документите ли? -Еми да? -Щото телефона го нямаме в наличност.. -А кога ще го има? -Не знам. / Култово.
yuliyan
Защо няма наказание за спамърите, които публично убиват майките и бабите ни, а в допълнение ни пращат мъртви момиченца да ни преследват? или моторист без каска
svil4ok
Чак сега разбирам, че всеки един поп в едно тесте карти, символизирал дадена историческа личност.