dandelion
Пък днес от седмица не съм получила ни едно лично писмо. А работните растат...
FromTheInside
@drgigguls ми на мен ми хареса..даже сега го възприемам малко по-различно. Мисля сега да напиша и едно ревю в блога за него.
strobisto
Видео камера Canon XL1 s + видео лампа Камкордера е в отлично състояние. Снимано е с него 70 - 80 касети.
http://www.strobisto.com/shop?page=shop.product_details&flypage=flypa...d=87
gogata2427
:О :О :О Какво разбирам,блъснали са Д.Димитров на столично кръстовище,Хамъра е бил изкочил на 30 метра от мястото на сблъсъка,бмв-то,което го е блъснал било сма
t0m3kk
...и ако познаваха поне 25% от тях лично... цена нямаше да имат...