Търсене на постове: лично

Еми Окснитси
dandelion
Пък днес от седмица не съм получила ни едно лично писмо. А работните растат...
Съни
FromTheInside
@drgigguls ми на мен ми хареса..даже сега го възприемам малко по-различно. Мисля сега да напиша и едно ревю в блога за него.
strobisto
Видео камера Canon XL1 s + видео лампа Камкордера е в отлично състояние. Снимано е с него 70 - 80 касети.
http://www.strobisto.com/shop?page=shop.product_details&flypage=flypa...d=87
Nikiman
@tedo92 Добре, нищо не разбирам от @ и прочее...Сега съм тъжно-меланхолично настроен след това разтърсващо драматично незнание... ;(
Съни
FromTheInside
@theheaven, когато се стигне до такива обиди всичко става лично!
Мила Цветкова
Milady
Май най-после ще ми се отвори възможност да гледам "Неприлично предложение" до края :)
emoss
emoss
Викам да си пусна едно малко лично сайтче.. :D Какво мислите? :)
Ив'
fakeheal
@SaTaSi то лесно не се умира от безсъние, аз лично издържам около 5 денонощия без проблем... после става трудно :D
Съни
FromTheInside
@Millita лично моя нямам, но гаджето на брат ми пребивава тази вечер вкъщи.
пепи джелебова
1285873356208787.png patriciq
Блога НА ПЕПИ ДЖЕЛЕБОВА :: Добрите сърца в Bailando туптят само за публичност http://bit.ly/aUfRgJ (via @svejo)
http://bit.ly/aUfRgJ
Иван Савков
sandprince
@mjoy гордостта ти взема превес. Вече е лично. Само това да го видиш как се гърчи ще те задоволи.
Георги Динков
gogata2427
:О :О :О Какво разбирам,блъснали са Д.Димитров на столично кръстовище,Хамъра е бил изкочил на 30 метра от мястото на сблъсъка,бмв-то,което го е блъснал било сма
Георги Цветанов
1285699457322859.png t0m3kk
...и ако познаваха поне 25% от тях лично... цена нямаше да имат...
Щ.
EmilieAutumn
@mitternacht Аз лично в момента съм в такава паралелка,справям се с Бел-а бих казала добре...но математиката..това е изкуство,човече...
Ив'
fakeheal
@EmilieAutumn Аз лично нямам бяс :D
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата