verbatim
Изложение от национален мащаб в областта на фризьорството, козметиката, маникюр и педикюр, SPA и Wellness. Цикличността на провеждане на изложението е два пъти
http://www.359bania.com/arena_na_krasotata_2009.html
coolpuppy
Аз лично ходя без грим в 70% от дните. Колкото за снимката съм с малко молив, но поради промяната на контраста черното изпъква повече.@kypidoncheto
BojidarZim
Предлагам ви една рецепта, която е отлично съчетание на витамини и минерали. Много е полезна за здравето, оказва подмладяващ ефект, а е и изключително вкусна.
http://bojoz.wordpress.com/2010/11/05/%d0%b7%d0%b5%d0%bb%d0...%b0/
t0m3kk
Търся дизайнер, който на добра воля да ми направи дизайна на личното ми сайтче, което мисля да почна тези дни. За пари не питайте - щот' е ебати кризата при мен
samotnata
@aleksoft определено е въздействаш. Аз лично много го харесвам!