Търсене на постове: лично

Георги Цветанов
t0m3kk
Най-накрая се разбрахме за субтитрите на новият епизод... лично преведох 277 реплики, другите са на момичето, което ги беше започнало. Първите ми субтитри :D
R3sp3k7
@pacopetkov лично на мен ми хареса много, доста смислен филм :)
Stoyan Stoyanov
filmche
Неприличното представяне на “Your Highness” - Филмче.нет
http://www.filmche.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1...d=72
Георги Цветанов
t0m3kk
@Method-X ми аз лично го слушам от 2-3 години, а може и малко по-малко да е - не помня. но се зарибих с Frozen, след това Switchback, а след т'фа дръпнах всичко
Стефан Митев
Rx-Ende
@dilana Дизайнер на линия, пиши ми в скайп на Rx-Ende или на лично тук ако искаш :)
LiliyaDianova
с двуседмично закъснение, но най-накрая завърших проекта по свят и личност ^^
Василева
p4ela
"BEST е нещо различно, нещо непрекъснато развиващо се!" | BEST Sofia http://bit.ly/dbpU7y (via @svejo)
Вергил Пенков
VPenkov
@n3mo другата седмица сме у Плуовдиф ако @Method-X и @Snooby са сериозни :) Иначе лично на мен ми беше яко. Ще трябва да повторим.
Plamen Penev
sup3rcharged
Мотивациониссимо-25! - поредната доза (де)мотивационизъм, при това, лично производство! :)
http://wp.me/p16HBA-5u
Василева
p4ela
"BEST е нещо различно, нещо непрекъснато развиващо се!" | BEST Sofia http://bit.ly/dbpU7y (via @svejo)
go6o78
Процедурите за вадене и получаване на българските документи за самоличност ако сме в чужбина
http://www.bgstuff.net/zakoni-i-normativni-aktove/drugi2/8295-издаван...бина
verbatim
ОНЕЗИ КОИТО СИ ПАДАТ ПО НЕСТАНДАРТНОТО И РАЗЛИЧНОТО СМЕ ИЗБРАЛИ ЕДИН КРАТЪК, НО ИНТЕРЕСЕН МАТЕРИАЛ С ТРИ БАНИ АРТ ИЗПЪЛНЕНИЕ.
http://www.359bania.com/art_bani.html
verbatim
АКО ТЪРСИТЕ ЗА БАНЯТА СИ НЕЩО ПО-РАЗЛИЧНО, ПО-РАЗЧУПЕНО, ПО НЕСТАНДАРТНО, ВИЖТЕ СЛЕДВАЩИЯ МАТЕРИАЛ.
http://www.359bania.com/neshto_razlichno.html
verbatim
В СЛУЧАЙ, ЧЕ СЕ ЧУДИТЕ КАК ИЗГЛЕЖДА ЕДНА ЕКО БАНЯ В ТОЗИ КЛИП ЩЕ НАМЕРИТЕ ОТГОВОРА. НЕ ПО РАЗЛИЧНО ОТ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ. В НЯКОИ ОТ ПРЕДЛОЖЕНИЯТА МОНОБЛОКА СЯКАШ
http://www.359bania.com/eko_bani.html
В. Сотиров
sown
@sandprince учим заедно, колежка ми е. :) @Method-X ще си оставиш ли номера на лично? Ако има нещо да ти дрънна ;)
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата