mitternacht
Май човек ще живее най-добре ако може да си обещае да не се ядосва за маловажни неща, ако умее да цени себе си и времето си, и ако иска нещо, и знае какво.
bgdn
Айде самотници! Ловният сезон е открит!
notexist
Студа и мрака са се впили в сетивата ми. Затварям очи.. и виждам как тъпия заек се шибва в дърво и ловеца го хваща...
tsonchev
Преди малко за първи път в живота ми, дарих кръв. За първи път се чувствам полезен.
notexist
Залеза на път към Пловдив <3
eddy
За щастие в Пловдив няма сняг!
eMkyyy
15 минути чистене на колата от половин метар сняг.Тръгвам най-накрая минавам 10 метра и телефона ми звани "Днеска OFF заради снега" I was like... Wtf ...
dandelion
Успях с 55, но не знам дали се улови емоцията на историята. Трудно е..
tsonchev
Една готина мацка има проблем.Така че помагайте.Ако й помогнете момичето ще се регистрира и ще пише тук(това е за стимул). Проблемът ще опиша в първият коментар
notexist
Изключително кофти ми тръгна годината. За щастие снощния проблем с лаптопа ми се оказа малкия дявол.
#wisdom and #truth Жалко само, че още не мога да се науча да го прилагам изцяло това.
Mar 02 2015, 21:40Дам, прилагането е най-трудната част
Mar 02 2015, 22:02