notexist
Верно ли вали сняг в София?
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
notexist
Не е нормално в два и половина да се хиля с глас на Приятели :Д
Ducky
Събуждам се всяка сутрин само, за да се протегна, после пак се пашкулизирам и заспивам.
mitternacht
That feel when doing nothing with your life. Fuck.
Alita
искам от котенцеата с малките крачета <3
_e7
първи опит, мъчех се снощи около час и половина
LoveCappuchino
имате ли плажно селфи, което желаете да споделите ?
Верно
Dec 26 2014, 22:43http://kamerite.novanews.bg/
Dec 26 2014, 22:59С две думи - баси якото!
Dec 26 2014, 23:00мхм, пет минути гледах кръговото на Пловдив и чаках някой да направи нарушение
Dec 26 2014, 23:06в момента дори пече слънце и вали сняг
Dec 27 2014, 12:29