Търсене на постове: лов

шУс!
notexist
Верно ли вали сняг в София?
Еми Окснитси
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
шУс!
notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
шУс!
notexist
Не е нормално в два и половина да се хиля с глас на Приятели :Д
Грозното Патенце
Ducky
Събуждам се всяка сутрин само, за да се протегна, после пак се пашкулизирам и заспивам.
spSsTN9.jpg hurmaqny
Not bad.
Еми Окснитси
dandelion
Остават някакви си 3- 3 и половина часа работа. Хайде някой да ми даде сили моля, че и температура хващам :(
-=*****=-
mitternacht
That feel when doing nothing with your life. Fuck.
Грозното Патенце
Ducky
Вчера се храних супер здравословно, днес, нагъвам пържени неща и шоколад. Дали се компенсират двете? :D
Alita
Alita
искам от котенцеата с малките крачета <3
its not Eddie
3214.jpg _e7
първи опит, мъчех се снощи около час и половина
Боби
Bobdweller
Заболя ме корема от смях бе! :D
Грозното Патенце
10259764_748250105223623_1365172952328894030_n.jpg Ducky
Ами, днес ни връщаха контролните по математика, съвет: "По-добре гледай или по-добре подбирай от кого да преписваш" :D
Теодор Георгиев
tedo92
Я, феновете на сериали, споделете някой, в който има готина природа. Нещо както във Vikings :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
имате ли плажно селфи, което желаете да споделите ?
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата