bgdn
TIL: Пушенето се считало за здравословно до 50-те години на 20 век.
tsonchev
Защо цените на билетите за webit са толкова високи :о
bgdn
TIL: UK влогъри живеят в Пловдив и обсъждат БГ песни
eddy
Коледната елха в Пловдив тази година е доста хубава!
belushka20
Защо пловдивчани никога не се губят в планината?
- Защото Балканът пази своите майни.
mitternacht
хъх, Уиндоус 10 можел да отваря epub файлове. Ти да видиш....
Rx-Ende
Depressing sci-fi: "2090-та: Повече от половината ми приятели във фейсбук са дед и фейсбук още ми напомня за рожденните им дни."
aviatrix
Половин София мирише на липов чай. Тайно се надявам някой от нейде да изскочи и да ми връчи препечена филийка с масълце и сиренце
dandelion
България, довиждане! 3 дни малко бяха..
_e7
ПОЛОВИН ГОДИНА + ЕДИН ДЕН БЕЗ ЦИГАРИ ФЪК ЙЕА
https://goo.gl/YUaQCW
blacksnoopy
Голяма мъка днес, за 11 минути и половина изкачване на 42 етажа. Все пак 19ти от 87 при мъжете.
така че следващия път когато някой ви каже, че нещо е здравословно... изчакайте малко
Feb 24 2018, 12:35Както и радиацията
Feb 25 2018, 13:25