notexist
А пък мъж ми ми се подиграва на импровизираната ми касичка.. Била капачка от буркан Дерони. Даже не знае, че Дерони са червени. Мрън!
notexist
Тва от 6 и 30 да си буден и през половин час... Ха добро утро най-накрая де!
Ducky
Тази събота от 18:00 във фоайето на Общински съвет-Пловдив, ще се открие една много хубава изложба! Който иска, да заповяда! (:
notexist
Заринаха ме с любов в тоя Пловдив, бе!
notexist
Спя до него и го сънувам как краде диня от чужд двор, за да можело аз да ям о.О
notexist
Небето в Пловдив е Любов. <3
Alita
всъщност, замислете се, че ако го нямаше този сайт, половината неща от нещата от които са ви се случили, нямаше да ви се случат : O
blacksnoopy
S5-цата прилично качество вади
Тихоо, това е само временно, докато съм в Пловдив
Mar 31 2014, 20:03"притежавам десетки левове"
Mar 31 2014, 20:04Верно си е, днес ми дадоха заплатата за Януари, ихууу
Mar 31 2014, 20:07What the.... януари?!
Ей т'ва е коректен работодател!
Mar 31 2014, 20:17Коректен БИВШ работодател
Mar 31 2014, 20:21