Ducky
Мразя това, че училищните събития винаги се падат в час, когато точно нямам влакове и трябва да чакам поне 2 часа в Пловдив сама.
_e7
Намерете 2 и утре може да ви бъде най-щастливият и успешният ден
Ducky
А дядо за имения ден ми подари списание с 50 кръстословици и цяла вечер решаваме заедно! ^_^
ReXTaN
Коя е по-яка: Emma Watson или Emma Stone?
eddy
аууу, снощи ми пуснаха боргор за празника, много мило ^_^
coolpuppy
Днес открих една причина защо обичах дома си в Панагюрище. Там имах принтер и скенер. А сега трябва да ходя до някой тъп офис с тъпи служители.
notexist
Ей тоз го сънувам много често <3 ;д
Ducky
Днес галих пор. К'вото и да си говорим, такова мило, сладко създанийце скоро не ми се е мяркало пред погледа. Пък и ми близна пръстчето! Искам да си имам пор!
belushka20
Когато трябва да си взема парите и след половин час да трябва всичките да ги дам, защото съм ги "дала" предварително.