notexist
Да, повтарям се. Но след като в два и половина муза ме е измъкнала от леглото, няма как да не я пусна.
notexist
Храненето на племенника ми се отплати. Благодарение на мен, човека ми се класира на финалният кръг и спечели трето място. Йей! ;д
Ducky
Ако не ни беше класната по математика днес цял ден щяхме да се занимаваме със танцьори от Белгия, да ги развеждаме из Пловдив, да им помагаме с репетициите...
bgdn
Как гласуваха избирателите във Пловдив 2/2
bgdn
Как гласуваха избирателите във Пловдив 1/2
notexist
Пловдив, Пловдив, Пловдииииив <3 Ох, че хубаво тука бе!
_e7
препоръчвайте ми добър бръснар (не фризьор) в пловдив
cvetomird
Публикувах в блога си tutorial за работа с текстовия редактор VIM. Изброих и плъгини.
http://silencemakesmefree.blogspot.com/2014/05/humble-vim-tutorial.html
mitternacht
Бах, ако в БГ Дунав се вдигне както се беше повишил в Словакия- направо щяха да заебат Русе, Свищов, Видин...
blacksnoopy
Равносметката днес - 5км тичане и 45км байкинг
dilana
Някой да знае защо ми липсват менюта от камерата на телефона? Примерно това за настройките и не знам какво още?
Следващия път- щото е по-добре- нека муза да те вмъкне в леглото :Д
Jun 04 2014, 10:02Сполети ли ме муза няма начин да не стана. Мъжа си спи, аз на светлината от телефона пиша
Не за първи път, няма и да е за последен 
Jun 04 2014, 11:59