Търсене на постове: лов

Грозното Патенце
Ducky
Получих неочаквано обаждане от човек, с когото не съм се виждала 3 години, в което той просто ми каза: "Утре съм в Пловдив". Най-щастливия момент ever! (:
Еми Окснитси
image.jpg dandelion
Чувството да се хазхождаш из Дубай 11 вечерта за няма и половин час не мога да го опиша, но тениската я цедя и съм по-мокра и от като ходя на сауна :)
Нона
Nona
Искам да живея в розов балон.
Грозното Патенце
DSC_1451.jpg Ducky
@notexist
Грозното Патенце
Ducky
За остатъка от деня съм подготвила първи сезон на Heroes и около килограм и половина праскови. ^_^
its not Eddie
_e7
Погребение. След словото свещеникът пита вдовицата: - Искаш ли да го целунеш преди да го вкараме? Опечалената избухва в ридания: - И той все така ми казваше...
Snoopy
blacksnoopy
Все по-пусто става тук
Грозното Патенце
Ducky
Стоя си на кафе в Пловдив и се чудя от къде познавам сервитьора. Чак накрая се сетих, че аджеба, с тоя пич свирихме в градската градина. :D
Еми Окснитси
dandelion
Записах се в програма на Дубай - колкото кг изгубя през този месец толкова грама злато ще получа накрая :D
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2370150/Dubai-government-of...html
its not Eddie
_e7
Днеска си подадох документите и всичко останало в Пловдивския технически университет. Вече съм по-майна.
Snoopy
blacksnoopy
Какво е това дялово разпределение са в сметката
шУс!
996495_561068790617154_1524906920_n.jpg notexist
@Ducky, поздравче ;д
-=*****=-
mitternacht
Mис Словакия (като сте засегнали темата...) @dilana
http://www.forza.sk/miss-slovensko/finalistky-miss-slovensko/
шУс!
notexist
Писмата са некролози на чувствата. Какво значи "Липсваш ми" след 7 дни? Или "Обичам те" след 7 дни?
шУс!
notexist
Wazaaaa, май ще ходя до Пловдив за преинсталация :D
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата