notexist
И тъй, утре пак идвам в Пловдив. Да подишам малко от розовото небе.
tedo92
първи ден в пловдив от половин година насам. бях изключително щастлив от факта, че чувам яко псуване по улиците. почувствах се вкъщи.
bgdn
Най-сетне разбрах защо CSV файловете не работят в България! УНИКАЛНО...
Ducky
Днес баба и дядо празнуват 50 години от сватбата си... Дори и след половин век, пак изглеждат щастливи заедно. Прекрасно е! ^^
notexist
Пловдивчани, къде да ходя на вечеря тая вечер?
notexist
Пловдив, не е като да си в България...
Ducky
Не съм го виждала от 4 години... И сега изведнъж той се появи... Какво по-хубаво от това? ^_^
Chocolate
средата на юни, 11 вечерта, а аз седя в стаята с пуловер, прекрасно просто
notexist
Пловдивчани, от утре съм ваша! ;д
bgmdb
Град Първомай се намира в източната секция на Пловдивска местност , в Тракийската равнина , в връзка в контакт областните градове Пловдив, Стара Загора и Хаск
http://hotelmarti.net/
докога си там?
Jun 23 2013, 14:22два три дни, зависи кога свърша парите ;д
Jun 23 2013, 14:44ура. постой. тия дни трябва да си дойда, ама не съм сигурна още кога.
Jun 23 2013, 14:45Доообре, ще пестя
Jun 23 2013, 15:07