coolpuppy
Изсипах си в чантата половин литър кола.
tedo92
местенето, особено в друга държава, винаги е съпъствано с изхвърляне на много работи. а както съм и леко боклучар, хич не ми е лесно...
notexist
Утре в Пловдив ще маймунясваме <3
blacksnoopy
Готови сме за BMW събора утре в Пловдив
bgdn
"Наложително е всяко поколение да изплаща дълговете си. Това е един принцип, ако бъде изпълнен, ще спести половината от войните по света." - Томас Джеферсън
bgdn
"Привлекателността на лова като спорт зависи изцяло от това от коя страна на пушката се намираш." П. Г. Удхаус
Oля се.
May 31 2013, 00:44Yes
May 31 2013, 09:17От скука?
May 31 2013, 12:11 през mobiАко беше от скука може би щях да си извадя поне фотоапарата..
May 31 2013, 17:56