Търсене на постове: лого

Божидар
Bozhidar
@axeny прави се за пари,избира се фирма с голяма репотация,болен дизайнер ще опита да наложи нов стил и ето ти лого което не ти харесва,но ще го има на всякаде
Бахар Мустафа
1253299147728792.gif axeny
УЖАС! Олимпиадата през 2012, която ще се проведе в Лондон има УЖАСНО ИЗГЛЕЖДАЩО ЛОГО! И за това нещо са платили половин милион!
Кампус БГ
campusbg
@rups Просто защото беше близо до познаването, но не точно, за това така :) Иначе това не ни е логото, а част от логото ;)
rups
@campusbg eее, не ми омаловажавай постижението, все пак познах без предварително инфо :P btw за логото бях сериозна, сменето го, защото това е много сдухано
Стилиян Стефанов
stylius
Добре, че се обръснах днеска, присъствах на среща между управителя на Еконт и сертифициран Guerilla Маркетинг експерт. Говорихме и за ролята на блоговете.
Иван Савков
sandprince
направих супер яка coming soon страница за сайта който ще обновявам...остана само логото да турна ама за жалост не в мен...на другия комп е
lafchee
@alex95 може и да си прав,но лафче в момента е с мн нисък процент реклама(сложен е на няколко скайпа и в микроблоговете го рекламираме)
Теодор Георгиев
tedo92
@sandprince същата госпожа миналата година преподаваше Аналогова и цифрова схемотехника и не знаеше Закон на Ом...
Какво мислиш?
kakvomislish
Google с това лого ни подсетиха да добавим един въпрос в сайта.
Владимир Комаров
Hamaelleon
Продължавам да се оглеждам за freelancer-ски проекти.. вкл. семпли статични сайтове, модване на блогове, jQuery кодване и подобни..
Владимир Комаров
Bg-astrology
Предложението за реклама е актуално и все така изгодно, вкл. за собственици на лични сайтове/блогове, които не могат да си позволят повече от 50-100 лв бюджет
http://www.myastrodata.com/advertisement/
Владимир Комаров
Hamaelleon
Предложението за реклама е актуално и все така изгодно, вкл. за собственици на лични сайтове/блогове, които не могат да си позволят повече от 50-100 лв бюджет
http://www.myastrodata.com/advertisement/
System
edno23
На вашето внимание: Бутони за лесно споделяне на съдържание към edno23.com плюс инструкции за вграждането им в блогове и сайтове:
http://nickpavlov.net/blog/2009-09-15/edno23-buttons/
Александър Атанасов
mind
@sandprince видял ли си бре, Gape са си сменили логото ! :)
Петър Илиев
pesho
Готина зрителна измама... един вид аналогово видео :)
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата