axeny
УЖАС! Олимпиадата през 2012, която ще се проведе в Лондон има УЖАСНО ИЗГЛЕЖДАЩО ЛОГО! И за това нещо са платили половин милион!
stylius
Добре, че се обръснах днеска, присъствах на среща между управителя на Еконт и сертифициран Guerilla Маркетинг експерт. Говорихме и за ролята на блоговете.
sandprince
направих супер яка coming soon страница за сайта който ще обновявам...остана само логото да турна ама за жалост не в мен...на другия комп е
kakvomislish
Google с това лого ни подсетиха да добавим един въпрос в сайта.
Hamaelleon
Продължавам да се оглеждам за freelancer-ски проекти.. вкл. семпли статични сайтове, модване на блогове, jQuery кодване и подобни..
Bg-astrology
Предложението за реклама е актуално и все така изгодно, вкл. за собственици на лични сайтове/блогове, които не могат да си позволят повече от 50-100 лв бюджет
http://www.myastrodata.com/advertisement/
Hamaelleon
Предложението за реклама е актуално и все така изгодно, вкл. за собственици на лични сайтове/блогове, които не могат да си позволят повече от 50-100 лв бюджет
http://www.myastrodata.com/advertisement/
edno23
На вашето внимание: Бутони за лесно споделяне на съдържание към edno23.com плюс инструкции за вграждането им в блогове и сайтове:
http://nickpavlov.net/blog/2009-09-15/edno23-buttons/