Търсене на постове: лого

Denis Zhekov
Snooby
@svil4ok трябва да ти презапишем логото, че Mac-овете сигурно го виждат както аз го виждам. Нали още преди ти казах, че нещо не ми излиза правилно.
The Bot
bot23
[ff123] Новото лого на България http://tinyurl.com/nu2om2
Валентин Славов
Domsdey
Малко ебавка - вижте логото на сайта.
http://www.bulstar.info/home.php
Иван Савков
sandprince
@Domsdey а това не го знам, аз говоря за логото на туризма
Denis Zhekov
Snooby
@MARF I WTF?!? как по дяволите едно лого може да струва 3 милиона?!?! Невъзможно е дори Пикасо да стане от гроба и да го нарисува X_x
Our
Ourz
@sandprince E к'во ще ги правиш 6 милиона за едно лого ... Ти трябва да се пенсионираш направо :D
Our
Ourz
@sandprince Хаха ... викаш за три милиона такова лого ще направиш, че ще ти се струва, че без пари го даваш :D
Иван Савков
sandprince
абе как се оправдат 3 милиона лева за направа на лого ???
Божидар Божев
crimsonsoul
@pisio ако говориш за уеб логовете нямам против ;)
Ruslan Trad
Sham
Сред най-бързо развиващи се BG Wordpress.Com блогове http://tintiri.wordpress.com/ by @mireto
Denis Zhekov
Snooby
Най-лошо впечатление ми нарпави обаче спорът между @sandprince и @method-x. Защо си опетнихте така блоговете? Много бях разочарован като видях.
Александър Атанасов
mind
Айде пак микроблогове :)
http://www.mindinc.eu/?p=2631
1252054188897120.jpg amorei
Блоговете на политиците замряха http://is.gd/2RLmd (чрез @svejo)
http://is.gd/2RLmh
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Пия кафе и слушам музика. Чета разни блогове и се каня да почна да се оправям за изпита , който няма да взема. :( Тцтцтцт гаден, смотан латински :(
Ruslan Trad
Sham
@dandelion http://365miga.blogspot.com е един от най-добрите блогове,които знам
Страница: 40 41 42 43 44

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата