Търсене на постове: лого

The Bot
bot23
[bgblogs] Конкурс за Google лого за Деня на Съединението http://tinyurl.com/nyj5vs
Мишо
muiiio
@meho Безсмислени полупрозрачни неща с логото на ПроФМ?
The Bot
bot23
[bgblogs] Аз в „Клубът на журналистите“ за политиката и блоговете http://tinyurl.com/mn9v6g
Иво Станков
stankoff
@cska-1995 - Момиче, на 13г, от Пловдив, с прякор 'cska' и аватар - старото лого на Арсенал :D
Георги Динков
gogata2427
Мм , омръзна ми да се занимавам с логото.. :D
Георги Динков
gogata2427
Дайте ми няква идея за лого на музикален сайт ?!? :D
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Промени иконите , промени логона , промени звуците , промени менюто ама не го качи горе , а фе , личи си , че не е убунту :D
Angelo
@rups опашката стига почти до логото на едно23, малко и остава да опре в bookmarks бар-а на browsera ;)
Георги Динков
gogata2427
Време е за малко сурс ... :D След т'фа искам предложения за логота на музикален сайт , просто първоначални идеи :) ...
Леприкон
ZzZaPyr
@ReXTaN @stankoff @method-x Мерси :) Владо теб те следвам, вас двамата като си добавите блоговете :P
The Bot
bot23
[ff123] Карта на Българските Блогове http://tinyurl.com/qbgymn
Мирослав Петров
miro91
@lam3r4370 аз диалогови прозорци ползвах в един сайт и не съм си играл толкова много да ги развивам, иначе всичко си го има в сайта
Веселин
blendaz
@neutron шрифта с който е изписано "BLENDAZ" или "В процес на изработка" ... и защо ти е? Да ми откраднеш логото?
Иван Савков
sandprince
http://smali.me/we - Българските блогове на карта
Иван Савков
sandprince
блях новото лого на techWALL е много гадно...напследък гледам все едни и същи: techwall, techcrunch и кви ли не други tech-ове...всичките по един калъп деа...
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата