Търсене на постове: лого

Белкин
ReXTaN
@kakvomislish Сега изглежда по-добре, но помислете за лого и оправете долу от където се сменят страниците (все още е сиво) :)
Snoopy
1249387524364560.jpg blacksnoopy
Ааа, яко google лого
http://www.shayhowe.com/web-design/300-creative-google-logos/
Мишо
muiiio
@aftercollabz Дерзай :) Блоговете са весело нещо, особено ако имаш какво да кажеш!
Иван Савков
sandprince
за кво @Vbox7 са с няква тортичка в логото си?
Александър Атанасов
mind
@man0l оо да, не го бях забелязал, казаха ми да чакам 1/2 дена и да изпратя лого :) kh kh , мерси :)
Бахар Мустафа
axeny
@kakvomislish след това вече остава да поспамнете малко, няколко прес релийза в артикъл директории или пък приятелски блогове, контакти с няколко блогъра и бум.
Радослав
Soul4o
@kakvomislish :) Супер, значи не съм единствения xD Btw, поздравления за сайта :) Само едно лого към индекса ако сложиш, ще е супер ;)
Свилен Попов
svil4ok
След малко няма да има малък коментар, а голям. Тема: Интернет сайтове, форуми, блогове :-)
Developix NET
developix
Developix.net вече има лого
http://developix.net/imame-logo-t92.html
AM
Mishef
@man0l яко лого ;)
Дацко Маринов
NjoYko
Търся добър дизайнер за изработката на лого - Заплащам за услугата!
Ruslan Trad
Sham
Последен писък от Technorati - Twittorati http://twittorati.com/ за най-добрите блогове в Twitter.
Цветелин Павлов
sentinel
Честит празник на всички сисадмини! Пожелавам ви повече празни логове и повече пълни халби с бира...! И да почерпите програмистите! :)
SeoKungFu
Кефя се, че си намерих още една социална времегубка, след всички фейсове, туитъри, и милиони блогове сега има и едно-две-три LMAO :D
Белкин
ReXTaN
@Forsi Мерси, мисля да го използвам като лого и аз не знам ... :)
Страница: 44 45 46 47 48

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата