sKru4
Събирам блогове на русенци.
sandprince
Някой има ли във векторен формат логото на Heineken
rups
Новият хоумпейдж на Yahoo! вече е факт в US,а скоро и в другите страни. Според писанията из блоговете е с голяма функционалност, но тепърва ще го разглеждам.
720N43V
Гледах едни логове и погледнах и датата и се замислих че тези логове са верни. Наистина съм много зле...Щом успях да се хвана на най-тъпата лъжа и да й повярвам
sandprince
я Ютуб с кво лого днеска се пръкна
SaTaSi
Хмсс гледах едни логове и се замислих над нещо.... А какво е то ще си остане за мен, предпочитам да не знаят някои хора колко са зле станали ...