Търсене на постове: лого

Иван Савков
sandprince
@svil4ok ъ, кога я пуснаха бре, аз вчера еволюирах към 2.8.1 блоговете си, а днеска 2.8.2
Иво Станков
stankoff
Всички блогове свързани с политици и партии умряха след изборите. Някои дори не си направиха труда да напишат резултатите от тях... Дори на Валерия Петрова...
Иво Станков
stankoff
Взех си шапка, химикал и запалка с логото на VW Клуба.
Николай Цончев
720N43V
Гледах едни логове от чатове и се сетих колко много жените "изпитват любов". Нямат време за теб но за господин "Стоев" ще се отделят така 12 часа."Чака й се"
Теодор Георгиев
tedo92
@Overdose аналогово? супер. от време на време използвам една Praktica MTL3, но ми прави все повече проблеми и напоследък съм я пооставил...
Станислав
fresh
@Rx-Ende ако дизайна на сайта ти не е готов а си си го правил сам, хареса ми и то доста, а пък логото ти (това, което е подобна на spider-man) много ме кефи!
Denis Zhekov
Snooby
@svil4ok Да не си сменял bg-то на блога си? Вече се различава по цвят от фона на логото.
Теодор Георгиев
1247773867984056.jpg tedo92
Ммм, за пореден пък се убеждавам, че миналогодишният (и единствен за сега) албум на KYRCK е ебаси яката творба!
Denis Zhekov
Snooby
@LoyalTravel Странно впечатление ми направи и че логото ви никъде не присъства на страницата.
The Bot
bot23
[bgblogs] 40 секси и креативни типографски лого дизайна http://tinyurl.com/mcjwg4
The Bot
bot23
[ff123] 40 секси и креативни типографски лого дизайна http://tinyurl.com/mcjwg4
Бахар Мустафа
axeny
@oXteR пиши повече информация, по-добри заглавия, изпозлвай социалните мрежи, коментирай в други блогове, линк exchange, MyBlogLog групи, изпозлвай форуми
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Няколко хиляди снимки от чехия, македония и миналогодишното лято съхранявам на компа си. И како? Има само няколко с моята физиономия = грозно, чак не се гледат.
Пламен Петков
x-man
Razhodka.com вече си има лого и favicon :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@FeelTheFear С това лого най се гордея :D
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата