stankoff
Всички блогове свързани с политици и партии умряха след изборите. Някои дори не си направиха труда да напишат резултатите от тях... Дори на Валерия Петрова...
stankoff
Взех си шапка, химикал и запалка с логото на VW Клуба.
720N43V
Гледах едни логове от чатове и се сетих колко много жените "изпитват любов". Нямат време за теб но за господин "Стоев" ще се отделят така 12 часа."Чака й се"
tedo92
Ммм, за пореден пък се убеждавам, че миналогодишният (и единствен за сега) албум на KYRCK е ебаси яката творба!
eyankulov
Няколко хиляди снимки от чехия, македония и миналогодишното лято съхранявам на компа си. И како? Има само няколко с моята физиономия = грозно, чак не се гледат.